Уважаеми колеги,

Имам удоволствието да Ви поканя да участвате в организираните от Биологическия факултет на ПУ „Паисий Хилендарски” Дни на отворените врати, които ще се проведат на 27.03.20198 г. (сряда) и 28.03.2019 г. (четвъртък). Адресът на факултета е: гр. Пловдив, ул. „Тодор Самодумов” № 2 (до Античния театър в Стария град).

Учениците ще имат възможност да разгледат Биологическия факултет и изложените колекции на някои катедри, да посетят учебните и научни лаборатории, както и занятия по различни дисциплини. Ще могат да наблюдават демонстрационни опити и да получат информация за отделните специалности, по които Биологическият факултет провежда обучение.

Можете да планувате времето за посещение според приложения график на демонстрационни дейности или учебни занятия и предварително да изпратите заявка за посещение.

Доц. д-р Соня Костадинова Трифонова

Декан на Биологически факултет